HEATMASTERS SUOMI

hollola

Heatmasters Group Oy
Televisiotie 2
FI-15860 Hollola
Puh +358 (0)20 7181 310
Sähköposti: hollola@heatmasters.net

Kartta


VARKAUS

Heatmasters Oy
Relanderinkatu 2
FI-78200 Varkaus
Puh +358 (0)400 716 924
Sähköposti: varkaus@heatmasters.net

 

turku

Heatmasters Oy
Teollisuuskatu 38
FI-20520 Turku
Puh +358 (0)20 757 1343
Sähköposti: turku@heatmasters.net

Kartta

Sähköpostiosoitteet ovat muodossa etunimi.sukunimi@heatmasters.net

 

Asiakaspalvelu: asiakaspalvelu@heatmasters.net

 

LÄMPÖKÄSITTELY- ja muut teolliset PALVELUT

Myynti ja tuotanto

Marko Toivonen
Tuotantopäällikkö, uunitukset Hollola,
lämpökäsittelytyöt kotimaassa
Puh +358 (0)40 744 0580
Sähköposti: marko.toivonen@heatmasters.net

Pentti Immonen
Tuotantopäällikkö, uunitukset Varkaus
Puh +358 (0)400 716 924
Sähköposti: varkaus@heatmasters.net

Erik Eroma
Aluepäällikkö
lämpökäsittelypalvelut Varsinais-Suomi
Puh +358 (0)40 551 1958
Sähköposti: erik.eroma@heatmasters.net

 

LÄMPÖKÄSITTELYLAITTEET

Myynti ja tuotanto

Markku Pyykkö
puh +358 (0)40 533 8503
Sähköposti: markku.pyykko@heatmasters.net